Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

ogrodowe

Dmuchany okrągły Zamek do skakania Hops n Hoops 1.52m x 1.52m x 1.17m

Producent: BESTWAY

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 19
255,00 PLN
Ilość

Dmuchany okrągły Zamek do skakania Hops 'n Hoops 1.52m x 1.52m x 1.17m

Dzieci skorzystają z okazji, aby odbijać się cały dzień w kojcu Bestway Hops 'N Hoops! Ten dmuchaniec oferuje zabawną grę w rzucanie piłką, która obejmuje 6 piłek do zabawy. Dzieci pokochają zabawę w a ku-ku z wejściem zakrytym klapą. Rodzice pokochają pojedyncze wejście, które stanowi dodatkowy element bezpieczeństwa dla dzieci podczas skakania i zabawy! Ten nadmuchiwany domek do skakania ma przezroczyste ściany z PVC, dzięki czemu możesz obserwować, jak maluchy odbijają się. Kojec Hops 'N Hoops może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewniając wiele godzin zabawy przez cały rok. Dzieci nie tylko będą się świetnie bawić, odbijając się i grając w łapanie dołączonych piłek do zabawy, ale także rozwijają zdolności motoryczne, koordynację ręka-oko i zręczność. Pozwól, aby zabawa była narzędziem nauczania, które pomoże Twoim dzieciom zrobić kolejny krok w ich rozwoju. Dodaj kojec Hops 'N Hoops do swojego pokoju zabaw lub podwórka i spraw, aby dzień Twojego dziecka był trochę bardziej zachwycający i o wiele bardziej zabawny!

Rozwija:

  • Rozwija zdolności: pomaga dziecku rozwijać koordynację ręka-oko i podstawowe poziomy zręczności
  • Zdolności motoryczne: stymuluje zdolność dziecka do wstawania i poruszania się, zyskując kontrolę nad swoim ciałem i ruchem
  • Zaufanie i komunikacja: wzmacnia poczucie własnej wartości Twojego dziecka poprzez interaktywną zabawę

Pozostałe cechy:

  • Gra w rzut piłką z 6 dołączonymi piłeczkami
  • Nadmuchiwane ściany dla bezpieczeństwa
  • Wejście "na czworaka"

Zaprojektowane z myślą o zabawie przez cały rok, leżaczki Bestway świetnie nadają się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Ta linia dla dzieci wprowadza kreatywne zmiany w zabawę, jednocześnie stymulując wzrost i rozwój małych dzieci, takie jak zdolności motoryczne i poczucie przygody. Pozwalając im odkrywać otaczający ich świat w zabawny sposób, te zabawki oferują interaktywne podejście do zabawy, które zapewni dzieciom rozrywkę i zajęcie na wiele godzin. Dmuchańce firmy Bestway zapewniają duże wrażenia, ale szybko opróżniają się do niewielkich rozmiarów, co zapewnia wygodne przechowywanie.

Podstawowe
Wymiary:

1.52 x 1.52 x 1.17 m

Nr katalogowy:

52344

Akcesoria w zestawie:
  • Kojec
  • 4 szpilki
  • 6 piłek do gry
  • Łatka naprawcza
Kolor:BłękitnyPomarańczowy
Płeć:ChłopcyDziewczynki
Rodzaj:Do skakania
Produkt na baterie:Nie
Baterie w zestawie:Nie
Zasilanie :Nie dotyczy
Wymagania wiekowe:od 3 lat
Obszar:Ogrodowe