gry

Gra Wsiąść do Pociągu Europa

Producent: Rebel

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 30
165,00 PLN
Ilość

Bezkonkurencyjna gra familijna z mapą Europy
Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!

Wsiąść do Pociagu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka.

Wsiąść do Pociągu: Europa to prosta i elegancka gra, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się także doświadczonym graczom. Niniejszy zestaw zawiera kompletną grę i nie wymaga użycia pierwszej wersji Ticket to Ride.

Podstawowe
Akcesoria w zestawie:

- Plansza przedstawiająca mapę Europy z roku 1900
- 240 kolorowych figurek wagon&#

Nr katalogowy:

9665

Pozostałe parametry:

Wymiary opakowania: 30 x 30 x 7 cm

Min. liczba graczy:2
Max. liczba graczy:5
Czas gry:90 min
Marka:Brak
Płeć:ChłopcyDziewczynki
Wymagania wiekowe:od 8 lat
Rodzaj:PlanszoweRodzinne i towarzyskie
Wersja językowa:Polska